Sanalika Gibi Oyunlar

Sanalika Gibi Oyunlar

Sanalika'nın kapanmasıyla birlikte Sanalika benzeri oyun arayışları da arttı! Bu yazımızda Sanalika benzeri oyunları paylaşıyoruz. Siz de bildiğiniz oyunları yorum olarak ekleyebilirsiniz.

 

 

YoVille

sanalika gibi oyunlar

 

YoVille facebook oyunları arasında en görsellerinden ve bi o kadar da zevkli oyunlardan biri. Yoville oyununda bir karakter olarak yaşıyorsunuz. Oyun yoville mahallesine geçiyor. Genel olarak oyunun amacı evinizi döşemek , en iyi döşenmiş eve sahip olmak. Bunun için fabrikada çalışıp para kazabilirsiniz. Ayrıca kumarhanesinden meydanına , pazarına kadar herşey var bu yovilleda . Üstelik oyundaki diğer oyuncularlada çok zevkli sohbet etmenizi sağlayan bir arayüzü var. Fakat arada bunu istismar edenlerde olmuyor değil ama olsun genel olarak çok güzel bir oyun. Oyunda haritadan istediğiniz yere gidebilirsiniz. Veya yanlardaki ok işareti ile yürüyebilirsiniz. Başkalarının kafasına tıklayarak onlara özel mesaj yollayabilirsiniz. Sanalika'nın da facebook uygulaması bulunuyor.

 

Habbo

 

Sanalka Benzeri Siteler

Bu oyunda kendi otelinizi oluşturarak mümkün olduğunca tatilci çekeceksiniz. Çok popüler ve başarılı bir oyun.

 

Planet Cazmo

Sanalika Alternatifi Oyunlar

Club Penguin'e benzetilen bu oyunun club penugine'e göre bazı yönleriyle daha iyi olduğu söylenebilir. Bazı yerlerde paralı özellikleri bulunmaktadır.

 

Club Penguin

Sanalika Benzeri Oyunlar

Club Penguin Penguin chat oyununun gelişmiş versiyonudur.Daha çok kullanılan kısaltma adı CP'dir. Oyun çok fazla ilgi görmesi sebebiyle Disneyin oyun kolu olan Disney İnteractive Studios tarafından satın alınmıştır. Adobe Flash geliştikçe kendini geliştiren bir oyun olan Club Penguin özellikle 2008 başından beri arttırdığı parasal faktörleri tüm oyuncuları konuşmaktadır. Özellikle her şeyi paralı oyunculara yönlendiren Club Penguin yönetimi çok eleştirilmektedir. Club Penguin Yönetiminin ne yapacağı ise henüz belli değil.. Aynı zamanda çeşitli yardım kampanyaları ile kullancıların verdiği sanal para ile yardım yapılmaktadır.

 

 

Dahası ?

Sanalika benzeri bunların dışında da pek çok oyun bulunmakta. Bu oyunlar arasında en beğenilen diğer oyunlar ise şunlar:

 

 Tipeez

Gazogen

Lady Populer

Chat City

Gaia Online

Migo Land

Stardoll

Jamia

SitedeSite

Beybi'm

Popmundo

123pepy

Barbie Girls
 

 

Siz de oynadığınız ve beğendiğiniz diğer oyunları yazabilir, yukarıdaki oyunlar hakkında yorum yapabilirsiniz...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !